EVOLVEO Blues R222

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1365035/evolveo-blues-r222.jpg

    0

Dvoupásmové reproduktory Evolve Blues přináší příjemný zvuk pro každého. Ať už je používáte s počítačem, DVD přehrávačem nebo jinými zdroji zvuku, vždy budou díky pečlivému zpracování ozdobou vašeho pokoje. Podle potřeby je můžete používat s krycí síťkou nebo bez. Jednoduchost použití garantují standardní cinch »

Recenze EVOLVEO Blues R222

Ondra Velmi slušné repráky za tuto cenu, ze kterých dostanete dobrý zvuk, bohužel to nemá basák, ale i basy jsou na 2.0 za tuto cenu slušné. Mám tyto repráky již přez rok a jsem s nimi velmi spokojený. Jen trochu mi vadí vypínač zezadu. Kabely jsou dostatečně dlouhé, a design je taky pěkný. Když ale necháte tyto repráky zaplé v místnosti, kde je ticho, tak trochu hučí, takže na noc vypínat :-)

yoda 87 Sestava reproduktorů EVOLVE Blues R222 z třešňového dřeva představuje dobrý doplňek pro váš počítač nebo domácí kino. Pokud chcete zkvalitnit zvuk při sledování filmu nebo koncertu tak tato souprava 2 reproduktorů vám s tím více než dobře pomůže. Desingově velmi pěkně zvládnuté a poměr cena výkon je na dobré úrovni. Jediné negativum je bzučení reproduktorů EVOLVE Blues R222 při klidovém stavu.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 80%

(2 recenze)