LG LAS550H

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3277069/lg-las550h.jpg

    0

Až se do křesla vedle vás zaryje kulka, neděste se – to jen reprosoustava LG LAS550H dělá to, pro co byla stvořena. Sledování filmů díky ní dostane nový rozměr; 2.1 kanálová soustava přehrává audio v HD kvalitě. Technologie AUTO SOUND ENGINE zase vyvažuje všechny zvukové frekvence, takže žádná část zvukového záznamu není upozaděna. A dráty natažené skrze obývák vás také trápit nebudou - LG LAS550H si s televizí i smartphonem rozumí bezdrátově.

Recenze LG LAS550H

Vlaďka Snadné zapojení, výborný zvuk, nebyl problém s připojením k TV Panasonic (jen bylo nutné dohledat postup na internetu), výborné na pouštění písniček z mobilního telefonu. Návod je až příliš jednoduchý, předpokládá TV LG, připojení k ostatním TV sice popisuje, ale zmíněné volby ani na nových modelech TV nejsou. Návod je až příliš jednoduchý, předpokládá TV LG, připojení k ostatním TV sice popisuje, ale zmíněné volby ani na nových modelech TV nejsou. Takže je třeba dohledat dle typu TV na internetu.

Karel V porovnani s konkurenci je tohle zvukove o hodne dal. Srovnaval jsem s vyrobky Samsung za 9-10 tisic . Samo se mi prestalo parovat s subwooferem. Musel jsem odpojit na 5 minut a znovu zapojit aby zacalo fungovat

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 100 %

(2 recenze)