LOGITECH Z523

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1311854/logitech-z523.jpg

    0

S reproduktorovým systémem Logitech® Speaker System Z323 se do hudby, filmů i her opravdu vžijete. Díky šíření zvuku v okruhu 360 stupňů umožňují reproduktory Z323 rovnoměrnou zvukovou projekci ve všech směrech, takže získáte skvělý zážitek z poslechu v celé místnosti. Subwoofer s basreflexovým otvorem vyzařující dolů »

Recenze LOGITECH Z523

Bobici supr zvuk, dobrý design, zpracování, bezporuchovost neshledáno

kutil100 Výrobek mám nainstalovaný zatím krátkou takže nějaké velké hodnocení nemůžu psát. Nicméně i za tak krátkou dobu můžu říct, že tento výrobek předčil moje očekávání a jsem sním velice spokojen. Jeho prostorové ozvučení je opravdu super. Zesilování a zeslabování, korekce basů přímo u ruky -dobré. U spousty výrobků je toto na subvofru, který je umístěn někde pod stolem, to by se mě nelíbilo. Prostě výrobek u mě dostal za jedna. Zatím záporné posouzení nemám

Trajhaken Za tuto cenu se asi pro běžné domácí použití nedá sehnat lepší reproduktor, v malých místnostech skvělý zvuk. Když je kabely připojen počítač i audio zařízení a spustím jen počítač, zvuk je rušen nepříjemnými šumy. Po odpojení audio kabelů je zvuk z počítače v pořádku.

ToMY_SMOG Jednoznačně nejlepší 2+1 reproduktory na trhu. K počítači ideální, geniální zvuk na tak malé "krabičky", design určitě neurazí a cena je za tu kvalitu odpovídající. Mám s čím porovnávat, neboť mám doma repro soustavu JAMO a tohle, ač se to nedá srovnávat se snaží konkurovat :) Trochu mi paradoxně vadilo ovládání na pravém reproduktoru, neboť právě v mém pokoji by se hodilo spíše naopak. Ale to je drobnost!

Peťák S výrobkem jsme naprosto spokojeni. Na své parametry to má velkou hlasitost a slušnou čistotu zvuku, velice dobře to je slyšet i ve volném prostranství (samozřejmě v omezené míře). nejsou dělané na přenášení (s tím jsme počítali)

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 88%

(12 recenzí)