Samsung HW-E450

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1833410/samsung-hw-e450.jpg

    0

Jednoduchý systém. Sofistikovaný zvuk. Technologie Virtual Surround od společnosti Samsung vám poskytuje sofistikovaný efekt prostorového zvuku, aniž byste museli použít další reproduktory a prodírat se spletí kabelů. Při použití pouze dvou stereofonních reproduktorů váš sluch jen stěží rozpozná rozdíl mezi efektivním »

Recenze Samsung HW-E450

Lukáš Tento soundbar jsem koupil především proto, že mám TV samsung Led, a v podstatě žádná takováto televize nemá moc kvalitní repro. Nyní je zvuk v mé požadované kvalitě, a pro domácí mini "kino" úplně dostačující. Oceňuji propojení BT. Tak že celková spokojenost. Samsung preferuji i proto, že vyrábí skvělé vypadající designy v tom je o krok před konkurencí. co mi vadí je asi vyšší pořizovací cena v poměru kvality a výkonu. Další mínus vidím v tom, že filmy které mám na Flash disku se sice dají přehrávat v TV jako doposud ale zvuk nejde propojit přes tento sound bar, jde mi to jen na tv repro což snižuje kvalitu filmu. (a nebo nevím jak se to dá propojit) a tudiž ocením jakoukoliv radu.

borek zvuk je opravdu skvělý na tak kompaktní rozměry, super je bezdrátový subwoofer přes hdmi připojíte jen jedno zařízení

efreeti -výborná konektivita(optika, hdmi in+out, usb, bluetooth, aux) -bezdrátový subwoofer -ovladač s tlačítky pro základní pokyny na TV Samsung -Bluetooth funguje skvěle. Spojení s notebookem, mobilem, tabletem během sekundy, přehravá bez výpadku v dobré kvalitě (manuál mluví u mp3 o frekvenci 224kbit/s) -čistý vzhled bez zbytečných kabelů -jednoduchá instalace a nastavení -slabší prostorovy efekt -zkreslení při maximálním výkonu -minimální možnosti úprávy zvuku (pouze několik možností equalizéru bez manuální volby)

+ Přidat hodnocení