Sonos Playbar

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3327419/sonos-playbar.jpg

    0
  • https://i.cdn.nrholding.net/16723392/800/600/

Sonos Playbar, Surround reproduktor.Doplňte svou televizi zvukem plným detailů.   Streamujte všechnu hudbu světa Přehrávejte Vaši kompletní kolekci hudby z iTunes, on-line hudební služby a tisíce internetových rádií.   Jednoduchá instalace a rozšiřování Stačí zapojit optický kabel do Vaší televize. Bezdrátově se »

Recenze Sonos Playbar

MAMUT Na soundbar až neuvěritelně prostorový zvuk. Ačkoliv neobsahuje subwoofer, hraje jako by jej měl (jde ale i dokoupit, dle mého názoru však absolutně není potřeba). Perfektní kvalita zpracování. Vychytaná mobilní aplykace pro ovládání a přehrávání hudby. Složitější instalace - pro spojení s televizí nestačí pouhé připojení optikého kabelu, ale je nejprve nutné zapojit playbar do sítě datovým kabelem a provést aktualizaci softwaru a nastavení plybaru přes nainstalovanou mobilní aplykaci z telefonu či tabletu (připojeným pres WIFI do stejné sítě jako datový kabel) Máte-li doma pouze WIFI, stačí jednoduše zapojit jakýkoliv datový kabel do routeru a playbar nastavit v přímo u něj.. Zní to snadně, ale z návodu jsem se to (možná je to má chyba) přímo nedozvěděl (a kupodivu mi přesně neporadili ani v Datartu -OC Chodov) a tak jsem strávil nějaký čas na internetu hledáním. Po tomto "uvedení do provozu" už jde ale vše perfektně. Cena také není zanedbatelná, ale vzhedem ke kvalitě adekvátní. Nutnost připojení datovým kabelem - pro připojení přes WIFI je potřeba dokoupit další komponent.

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen Sonos Playbar

Filtrovat:

Pobočky: Dělnická, Praha 7 • Bašty, Brno • Do Čertous, Praha-Horní Počernice

Na trhu od roku: 2000

Platební karty: MasterCard, VISA

Další: bankovní převod, Ebanka, splátky, hotovost

Telefon pro objednávky: 810 625 529

Certifikáty: APEK, Spolehlivý obchod

Do obchodu

Hodnocení produktu 100%

(1 recenze)
  • Na soundbar až neuvěritelně prostorový zvuk.

  • Ačkoliv neobsahuje subwoofer, hraje jako by jej měl (jde ale i dokoupit, dle mého názoru však absolutně není potřeba).

  • Perfektní kvalita zpracování.