Supertooth Disco 2

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2242128/supertooth-disco-2.jpg

    0

Disco2 , stejně jako předchůdce, přináší do segmentu bezdrátových reproduktorů vyjímečnou kvalitu pěhrávané hudby i neobyčejně vysokou hlasitost přehrávané hudby. Reproduktor podporuje profily A2DP a AVRCP pro bezdrátový přenos hudby, integrovaný 3,5 mm jack konektor umožní připojení i běžných MP3 přehrávačů. Lze také »

Recenze Supertooth Disco 2

Aleš Janík Dobrý den, hodně jsem byl spokojen se zvukem a jak rychle zboží dorazilo. O všem jsem byl iformován. velká spokojenos děkuji. Zvuk tlačítek.

Glider Solidní, sympaticky robustní konstrukce. Snadné ovládání i párování. Zvuk překvapivě kvalitní, vzhledem k velikosti reproduktorů i celého přístroje (cca.18 cm. na výšku). Podání vokálů, klavíru i ostatních jednotlivých akustických nástrojů je dostatečně přirozené. Velké ansámbly ve forte trochu ztrácejí na plastičnosti zvuku. Basová linka je pevná, jak v podání kontrabasu, tak i elektrických basových nástrojů. Basy působí celkově vyváženě a hlavně nevystupují rušivě z celkového zvukového obrazu. Těžiště zvuku je položeno do středů, které znějí dostatečně kvalitně, což je samozřejmě plus. Absence klasického sterea je vyvážena barevností i dostatečnou prostorovostí hudebního projevu. Jedná se samozřejmě o kompromisní konstrukci pro kompromisní poslech. Přesto svým zvukem předčí většinu tzv. minisystémů, které jsou na trhu. Vzhledem ke své velikosti, se tento přístroj stává ideálním společníkem na cesty, večírky v přírodě, či do hotelového pokoje. Ozvučí i poměrně velkou místnost při prezentacích, nebo různých tělovýchovných aktivitách. Cenu považuji za odpovídající. Pípání tlačítek při zesilování a zeslabování zvuku je nepříjemné.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 100%

(2 recenze)